HAKKIMIZDA

2012 yılından bugüne sektörde hizmet veren, 2016 yılında kurumsallaşarak Naki Dış Ticaret Sanayi Anonim Şirketi olan Firmamız,genç ve dinamik kadrosuyla siz müşterilerinin isteklerine büyük bir hevesle cevap veriyor. Şirketimiz yapı malzemeleri sektöründe Kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla Türkiye’nin en seçkin firmalarından biri olmayı hedef olarak benimsemiştir.Bu hedef doğrultusunda yılların verdiği deneyim ve tecrübesi ile isteklerinizi karşılayan elit bir hizmet farkı sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Bizler için öncelik memnuniyetinizdir. Bu vizyonla çıktığımız yolda sizleri memnun etmek için en iyi hizmeti en ideal şekilde sunarak,değişime ve sektördeki yeniliklere ayak uydurarak inşaat malzemeleri sektörünün lideri konumuna doğru ilerlemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Ticaretin ahlaki ve hukuki kuralları doğrultusunda, şirketimize bağlı tüm müşterilerimize etkinlik ve verimliliği sağlamak. Daha emin adımlarla ilerlemek için personele yönelik inceleme, araştırma, danışmanlık ve eğitim hizmeti vererek yönetimi sürekli değerlendirerek ve geliştirme faaliyetlerini devamlı kılarak, ticaretimizin gelişimine katkı sağlamak.

KALİTE POLİTAKAMIZ

Çalışanlar arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi anlayışı ve iletişim geliştirerek, korkuları ortadan kaldırıp huzurlu bir iş ortamı yaratacağımız. Müşterilerimizin memnuniyetinin, çalışanlarımızın geleceğinin memnuniyeti olacağına inanarak daha iyi hizmet vereceğimiz. Müşteri memnuniyetini, ihtiyaçlarını esas alarak sorularda en hızlı ve verimli şekilde takım ruhu ile disiplinli ve ilgili yaklaşacağımız. Hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmeti vermeyi ilke edineceğimiz. Sözlerimizin arkasında olacağımız, asgari hata ile görevlerimizi yerine getireceğimiz, yeniliklere ve yaratıcılığa açık olacağımız ve şirketimizde oluşturulan kalite güvence sisteminin devamını sağlayacağımızdır.